Menu

Firma VP trend

Firma VP trend s.r.o. została założona wiosną 1998 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wypełnień drzwiowych. Pod koniec 2000 roku produkcja wypełnień drzwiowych została jej wyłącznym programem produkcyjnym.

Pierwotny asortyment wypełnień drzwiowych z tworzyw sztucznych został w 2005 roku uzupełniony w aluminiowe wypełnienia drzwiowe i marka VP trend w ciągu lat pozyskała szereg zadowolonych klientów w Czechach oraz za granicą.

Klienci mają do dyspozycji bogatą i nieustannie rozszerzaną ofertę typów i kolorów (dekorów) wypełnień oraz cały szereg wariantów ich oszklenia. Możliwości oszklenia poruszają się od standardowych szkieł ornamentowych poprzez oszklenia uzupełnione kratkami międzyszybowymi do oryginalnych szkieł piaskowanych, szkieł piaskowanych z dekorami, witraży, szkieł spiekanych oraz szkieł wypukłych, to wszystko włącznie możliwości ich wyprodukowania według indywidualnego projektu klientów.

Oczywistością jest oferta wypełnień s podwyższonym stopniem wytrzymałości. S zczytem w tym kierunku jest certyfikowane wykonanie bezpieczne.

Wypełnienia drzwiowe firmy VP trend s. r. o. umożliwiają w ten sposób spełnienie indywidualnych życzeń i żądań klientów, włącznie najbardziej wymagających.