Menu

Warunki gwarancji

Dzięki nadzwyczajnej jakości produkcji oraz materiałów wstępnych okres gwarancyjny dla plastykowych (ABS) wypełnień drzwiowych firmy VP trend wynosi 7 lat (84 miesięcy od daty instalacji wypełnienia, najwięcej jednak 86 miesięcy od daty ich sprzedaży przez firmę VP trend). Chodzi o najdłuższą gwarancję na rynku czeskim i europejskim, która udowadnia wysoką jakość plastykowych (ABS) wypełnień drzwiowych produkowanych przez firmę VP trend. W odróżnieniu od niektórych innych producentów wypełnień drzwiowych na zastosowanie lub funkcjonalność plastykowych (ABS) wypełnień drzwiowych od firmy VP trend nie wpływa kolor ich powierzchni lub ich orientacja względem słońca.

Okres gwarancyjny dla aluminiowych i aluminium-plastykowych wypełnień drzwiowych firmy VP trend s.r.o. wynosi 5 lat (60 miesięcy) od daty instalacji wypełnienia, najwięcej jednak 62 miesięcy od daty ich sprzedaży przez firmę VP trend.

Okres gwarancyjny dla akcesoriów wypełnień drzwiowych (kołatki, wrzutki, …) wynosi 24 miesięcy od daty instalacji wypełnienia imi wyposażonego, najwięcej jednak 26 miesięcy od daty ich sprzedaży przez firmę VP trend.

Warunki gwarancyjne firmy VP trend są zrozumiałe i jednoznaczne, gwarancja jako taka jest osiągalna i prosta do zrealizowania.